Sık Sorular Sorular


Market asistanı, süpermarketlerin ürünlerini, fiyat ve kampanyalarını bir arada ve karşılaştırmalı olarak göstererek daha hesaplı alışveriş yapmanızı hedefleyen bir web uygulamasıdır.
Sitemizin kullanımı tamamen ücretsizdir.
Fiyatları marketlerin web sayfalarından otomatik olarak alıyoruz.
Fiyatları marketlerin güncelleme zamanlarına ve konuma bağlı olarak her gün farklı zamanlarda alıyoruz. Ancak anlık değişimler olursa bunlar yansıtılmamış olabilir. Ayrıca kişiye özel yapılan kampanya bilgilerine erişim imkanımız olmadığı için bu tür kampanyalar sistemde yer almamaktadır.
Fiyat ve kampanyalar, seçtiğiniz konuma göre online merkezden alınmış olan bilgilerdir. Süpermarketlerin çalışma politikalarına göre şubeler arasında farklılıklar olabilir. Ayrıca bir marketin seçtiğiniz konumda dağıtımı yoksa fiyat ve kampanyalar varsayılan konumdan gösterilmektedir.
Kimi durumlarda kampanyaların geçerli olabilmesi için üyelik kartı sahibi olmanız ya da SMS mesajı atmanız gerekebilir. Gösterdiğimiz tüm fiyat ve kampanya bilgilerinde bu gereksinimleri yerine getirdiğiniz kabul edilmektedir. Ayrıntılı bilgiyi süpermarketlerin kendi sayfalarından edinebilirsiniz.
Henüz sipariş veremiyorsunuz. Ancak sepetinizi süpermarket sayfasına yönlendirmek için çalışmalarımız devam ediyor.
Online alışveriş imkanı veren ve fiyatlarını otomatik olarak alabildiğimiz birkaç marketi daha en kısa zamanda sistemimize katacağız. Uzun vadede ise online satış yapmayan marketleri de dahil edebilmeyi hedefliyoruz.
Web sitemizdeki tüm sayfalar https üzerinde çalışmakta ve iletişim 2048 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.